Aktivitetskalender

Visning:
Forrige Næste
Uge 18
tirsdag, 01-05-2018
08:00-15:30 Hold Æ geologitur 07, 08, 09 HI
13:30-15:30 Svømning 4., 5. og 6. årgang 04, 05, 06 JAN, JL
13:40-17:40 Skole/hjem samtale hold N 04, 05, 06 MP, MN, SLH
14:20-18:00 Skole/hjem samtale hold M 04, 05, 06 GA, HI, GJ
onsdag, 02-05-2018
09:00-12:30 FP9 Dansk, skriftlig fremstilling 09 KL
11:30-13:30 Svømning 0. og 1. årgang 00, 01 CE, JAN, SF
12:30- Musikskolen i musiklokalet - Klaver og samspil
torsdag, 03-05-2018
09:00-13:00 FP9 Matematik færdighed og problemløsning 09 KL
09:00-13:00 Overgangsprojekt med kunstner, kommende børnehaveklasse elever LF, MH
10:35-13:30 Hold m på tur - Håndværk og design 04, 05, 06 SLH
13:45-14:45 Løbeklub 00, 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09 JAN, SD
15:00- Klaver i musiklokalet - Thorbjørn
fredag, 04-05-2018
- Fredagscafé SFO 00, 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09 CE, LF, LM
08:30-11:30 Hold N på tur - Håndværk og design 04, 05, 06 SLH
09:00-10:30 FP9 Dansk, læsning og retskrivning 09 KL
Uge 19
mandag, 07-05-2018
13:30- Musikskolen i musiklokalet - Guitar
tirsdag, 08-05-2018
08:30-11:30 Børnehaveklassen på tur til Svaneke 00 MH, CKM
13:30-15:30 Svømning 4., 5. og 6. årgang 04, 05, 06 JAN, JL
onsdag, 09-05-2018
11:30-13:30 Svømning 0. og 1. årgang 00, 01 CE, JAN, SF
12:30- Musikskolen i musiklokalet - Klaver og samspil
Uge 20
mandag, 14-05-2018
13:30- Musikskolen i musiklokalet - Guitar
tirsdag, 15-05-2018
09:50-10:35 Fællesmøde yngsteteam 00, 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09 AT, BB, CE, CJS, GA, GJ, HI, JAN, JL, KL, LF, LM, MH, MN, MP, SD, SE, SF, SLH, TA, CKM, PL, SN, KHJ, LN, AF, MMK, UK
13:30-15:30 Svømning 4., 5. og 6. årgang 04, 05, 06 JAN, JL
onsdag, 16-05-2018
11:30-13:30 Svømning 0. og 1. årgang 00, 01 CE, JAN, SF
12:30- Musikskolen i musiklokalet - Klaver og samspil
torsdag, 17-05-2018
13:45-14:45 Løbeklub 00, 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09 JAN, SD
15:00- Klaver i musiklokalet - Thorbjørn
fredag, 18-05-2018
- Fredagscafé SFO 00, 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09 CE, LF, LM
lørdag, 19-05-2018
09:00-12:00 Arbejdsdag 00, 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09 JAN
Uge 21
tirsdag, 22-05-2018
13:30-15:30 Svømning 4., 5. og 6. årgang 04, 05, 06 JAN, JL
14:00-18:00 Skole/hjem samtale hold Z 01, 02, 03 PL, MP
onsdag, 23-05-2018
11:30-13:30 Svømning 0. og 1. årgang 00, 01 CE, JAN, SF
12:30- Musikskolen i musiklokalet - Klaver og samspil
torsdag, 24-05-2018
13:45-14:45 Løbeklub 00, 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09 JAN, SD
14:00-18:00 Skole/hjem samtale hold Z 01, 02, 03 PL, MP
15:00- Klaver i musiklokalet - Thorbjørn
17:00-19:00 Forældremøde hold M og N 04, 05, 06 GA, MN
fredag, 25-05-2018
09:50-10:35 Bornholms efterskole oplæg i OB 07, 08, 09 GJ, SD
Uge 22
mandag, 28-05-2018
08:00-11:20 Legeade 00, 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09 JL, MH, MN, MP, SE, SLH, SN, PL, CKM
13:30- Musikskolen i musiklokalet - Guitar
tirsdag, 29-05-2018
08:00-11:20 Legeade 00, 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09 JL, MH, MN, MP, SE, SLH, SN, PL, CKM
onsdag, 30-05-2018
08:00-11:20 Legeade 00, 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09 JL, MH, MN, MP, SE, SLH, SN, PL, CKM
12:30- Musikskolen i musiklokalet - Klaver og samspil
17:00-19:00 Bestyrelsesmøde 00, 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09 JL, KL, SD
torsdag, 31-05-2018
08:00-11:30 9. årgang sidste skoledag 00, 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09 GJ, JL, MH, MN, MP, SD, SE, SLH
15:00- Klaver i musiklokalet - Thorbjørn