Aktivitetskalender

Visning:
Forrige Næste
Uge 5
torsdag, 01-02-2018
- HALLEN OPTAGET AF FORESTILLING
08:00- OB projektopgave 07, 08, 09 CE, GJ, HI, SD
08:00-12:40 Projektuge indskolingen 00, 01, 02, 03 MH, MP, SLH, CKM, SN
08:00-12:40 Mellemtrin projektuger med forestilling 04, 05, 06 JL, MN, SE, PL
15:00- Klaver i musiklokalet - Thorbjørn
fredag, 02-02-2018
- Fredagscafé SFO 00, 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09 CE, LF, LM
- HALLEN OPTAGET AF FORESTILLING
08:00- OB projektopgave 07, 08, 09 CE, GJ, HI, SD
08:00-12:40 Projektuge indskolingen 00, 01, 02, 03 MH, MP, SLH, CKM, SN
08:00-12:40 Mellemtrin projektuger med forestilling 04, 05, 06 JL, MN, SE, PL
Uge 6
mandag, 05-02-2018
- Projektopgave fremlæggelse hold Y og Æ 07, 08, 09 CE, GJ, HI, SD
- HALLEN OPTAGET AF FORESTILLING
08:00-12:40 Projektuge indskolingen 00, 01, 02, 03 MH, MP, SLH, CKM, SN
08:00-12:40 Mellemtrin projektuger med forestilling 04, 05, 06 JL, MN, SE, PL
13:30- Musikskolen i musiklokalet - Guitar
tirsdag, 06-02-2018
- Projektopgave fremlæggelse hold Y og Æ 07, 08, 09 CE, GJ, HI, SD
- HALLEN OPTAGET AF FORESTILLING
08:00-12:40 Projektuge indskolingen 00, 01, 02, 03 MH, MP, SLH, CKM, SN
08:00-12:40 Mellemtrin projektuger med forestilling 04, 05, 06 JL, MN, SE, PL
10:00- Robin Hood (mellembyg) vises for skolen 04, 05, 06 JL, MN, PL, SE
onsdag, 07-02-2018
- Københavnertur Y og Æ 07, 08, 09 CE, GJ, HI
- HALLEN OPTAGET AF FORESTILLING
08:00-12:40 Projektuge indskolingen 00, 01, 02, 03 MH, MP, SLH, CKM, SN
08:00-12:40 Mellemtrin projektuger med forestilling 04, 05, 06 JL, MN, SE, PL
10:00- Robin Hood vises for indbudte gæster 04, 05, 06 JL, MN, PL, SE
12:30- Musikskolen i musiklokalet - Klaver og samspil
17:00-19:00 Bestyrelsesmøde 01, 02, 03, 04, 05, 06, 08, 09, 00, 07 JL, KL
torsdag, 08-02-2018
- Københavnertur Y og Æ 07, 08, 09 CE, GJ, HI
- HALLEN OPTAGET AF FORESTILLING
08:00-12:40 Projektuge indskolingen 00, 01, 02, 03 MH, MP, SLH, CKM, SN
08:00-12:40 Mellemtrin projektuger med forestilling 04, 05, 06 JL, MN, SE, PL
10:00- Robin Hood vises for indbudte gæster 04, 05, 06 JL, MN, SE, PL
15:00- Klaver i musiklokalet - Thorbjørn
17:00- Robin Hood vises for mellembygningsforældre 04, 05, 06 JL, MN, PL, SE
fredag, 09-02-2018
- HALLEN OPTAGET AF FORESTILLING
08:00-11:30 Fastelavn 00, 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09 JL, MN, MP, SD, SE, SLH, MH
Uge 8
mandag, 19-02-2018
13:30- Musikskolen i musiklokalet - Guitar
tirsdag, 20-02-2018
08:05-08:45 vennebesøg /læsestund - De store til de små 00, 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09 AT, BB, CE, CKM, GA, GJ, HI, JAN, JL, KL, LF, LM, MH, MN, MP, PL, SD, SE, SLH, SN, CC, MMK, SJ, UK
11:30-13:30 Hold Y - valgfag i svømmehallen (kl. 12-13) 07, 08, 09 CE
13:30-15:30 Svømning 4., 5. og 6. årgang 04, 05, 06 JAN, JL
onsdag, 21-02-2018
11:30-13:30 Svømning 0. og 1. årgang 00, 01 CE, JAN, SF
12:30- Musikskolen i musiklokalet - Klaver og samspil
torsdag, 22-02-2018
07:30-09:30 Hold Æ - valgfag i svømmehallen (kl. 8-9) 07, 08, 09 CE
13:45-14:45 Løbeklub 00, 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09 JAN, SD
15:00- Klaver i musiklokalet - Thorbjørn
16:30-18:00 Forældremøde i SFO 00, 02, 01, 03, 04 CE, LF
fredag, 23-02-2018
- Fredagscafé SFO 00, 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09 CE, LF, LM
Uge 9
mandag, 26-02-2018
13:30- Musikskolen i musiklokalet - Guitar
tirsdag, 27-02-2018
- Sundhedsplejeske 1. årgang 01 UK
08:00-14:30 Skoleturnering Rønne 5.årg 05 GA
10:30- Henning fra ungdomskolen, 6. årgang 06 GA, MN
11:30-13:30 Hold Y - valgfag i svømmehallen (kl. 12-13) 07, 08, 09 CE
13:30-15:30 Svømning 4., 5. og 6. årgang 04, 05, 06 JAN, JL
onsdag, 28-02-2018
11:30-13:30 Svømning 0. og 1. årgang 00, 01 CE, JAN, SF
12:30- Musikskolen i musiklokalet - Klaver og samspil